Moda na tapety nie słabnie i nic w tym dziwnego. Pozwalają bowiem ukryć nierówności i ocieplić wnętrze, a przy odrobinie wyobraźni stworzyć niepowtarzalny efekt. Wybierając tapetę największą uwagę poświęcamy kolorom, wzorom i fakturom, ale warto też na chwilę zatrzymać się nad wyborem materiału z którego zostały wykonane, oraz sposobem ich montażu. Dzięki nowoczesnym materiałom i technologiom położenie tapety nigdy nie było tak proste. Ta odpowiednio dobrana będzie zdobić wnętrza przez długie lata…chyba ,że prędzej się znudzi.

Bez dokonywania prezentacji wszystkich dostępnych na rynku rodzajów tapet przedstawiamy naszym zdaniem te najlepsze, dostępne również w naszym sklepie.

 

Smooth – montowana tradycyjnie, na klej

Celulozowo-flizelinowa gładka tapeta, którą montujemy w tradycyjny sposób, tj. rozprowadzając klej na ścianie. Odporna na rozerwania i zarysowania, szybko schnie. Jej specjalna powłoka pozwala na czyszczenie zabrudzeń. Ognioodporna.  Nie zawiera PCV, jest w pełni ekologiczna.

Easy Stick – samoprzylepna wielokrotnego użytku

Poliestrowa gładka tkanina samoprzylepna.  Nie pozostawia kleju na podłożu i nie niszczy powierzchni dzięki temu możemy ją aplikować wielokrotnie na ściany i meble, co daje nam nieograniczone możliwości dekorowania.

easy stick.jpg 

Sand – samoprzylepna

Winylowa samoprzylepna tapeta o strukturze piasku, kruszonego  kamienia z domieszką PCV. Nieco grubszy materiał zapewnia doskonałe pokrycie nierówności. Nie wymaga podkładu. Mocno przylega do podłoża. Nie jest wielokrotnego użytku, ale dzięki opcji personalizacji druku daje nam nieskończone możliwości aranżacji. Ognioodporna.

 

Nowoczesny solidny materiał stosowany do produkcji tapet doskonale sprawdza się we wnętrzach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia, ale i tych wystawionych na światło słoneczne, czy mocno eksploatowanych. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i co najważniejsze w aplikacji. Daje niesamowite możliwości zmiany aranżacji bez potrzeby przeprowadzania generalnego remontu .Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!